wirtualne biura Warszawa VSL-System

czy dla nowo przybyłych migrantów też jest oferta ?

Na forum poruszamy kwestie wszystkich wirtualnych biur jakie znamy. Opisujemy tylko wirtualne biura z Polski. Forum ma za zadanie rekomendować lub ostrzegać przed różnymi wirtualnymi biurami. Forum przeznaczone jest dla klientów wirtualnych biur, by dzielili się swoimi opiniami w niezależny sposób.
Zatem przypomnijmy czym jest wirtualne biuro.
Definicja jest już nawet w Wikipedii i bardzo dużo przedsiębiorców w Polsce dobrze wie o co chodzi. Wirtualne biuro to lokal biurowy w centrum, na którego adresie możemy zarejestrować własną firmę. Jest to bardzo przydatne, gdyż nie chcemy mieć w domu siedziby spółki zoo. Lepiej taką siedzibę rozdzielić od miejsca zamieszkania. Siedziba w biurze wirtualnym nie może być jedynie na papierze. Musi być to realny lokal z sekretariatem, personelem, salami do spotkań. W siedzibie zawsze musi przebywać osoba mająca kontakt z zarządem spółki ( personel wirtualnego biura ). Siedziba musi oferować zaplecze techniczne do odbycia chociażby spotkań zarządu. Wirtualne biuro obsługuje także korespondencję klientów wirtualnego biura również w taki sposób, by nie trzeba było zbyt często do wirtualnego biura przychodzić.
marek500
Posty: 28
Rejestracja: śr gru 16, 2020 2:06 pm

czy dla nowo przybyłych migrantów też jest oferta ?

Post autor: marek500 »

czy jest jakas oferta dla nowo przybylych migrantow ?
sykus893
Posty: 52
Rejestracja: śr lis 18, 2020 8:42 am

Re: czy dla nowo przybyłych migrantów też jest oferta ?

Post autor: sykus893 »

wszyscy są traktowani równo, więc jak Irakijczyk chce założyć w Polsce firmę i mu się to uda to jak najbardziej wirtualne biuro umożliwi mu swój adres. Wiem, bo mam już znajomego z Syrii, który jest cieślą i działa już jako jednoosobowa firma w Warszawie.
ODPOWIEDZ