wirtualne biura Warszawa VSL-System

Wirtualne biura

Na forum poruszamy kwestie wszystkich wirtualnych biur jakie znamy. Opisujemy tylko wirtualne biura z Polski. Forum ma za zadanie rekomendować lub ostrzegać przed różnymi wirtualnymi biurami. Forum przeznaczone jest dla klientów wirtualnych biur, by dzielili się swoimi opiniami w niezależny sposób.
Zatem przypomnijmy czym jest wirtualne biuro.
Definicja jest już nawet w Wikipedii i bardzo dużo przedsiębiorców w Polsce dobrze wie o co chodzi. Wirtualne biuro to lokal biurowy w centrum, na którego adresie możemy zarejestrować własną firmę. Jest to bardzo przydatne, gdyż nie chcemy mieć w domu siedziby spółki zoo. Lepiej taką siedzibę rozdzielić od miejsca zamieszkania. Siedziba w biurze wirtualnym nie może być jedynie na papierze. Musi być to realny lokal z sekretariatem, personelem, salami do spotkań. W siedzibie zawsze musi przebywać osoba mająca kontakt z zarządem spółki ( personel wirtualnego biura ). Siedziba musi oferować zaplecze techniczne do odbycia chociażby spotkań zarządu. Wirtualne biuro obsługuje także korespondencję klientów wirtualnego biura również w taki sposób, by nie trzeba było zbyt często do wirtualnego biura przychodzić.
Hanka55

Wirtualne biura

Post autor: Hanka55 »

Hejo. To kto korzysta z takich biur???? Zastanawiam się czy to dobra opcja????
AndrzejKoman

Re: Wirtualne biura

Post autor: AndrzejKoman »

Ja właśnie też od pewnego czasu zastanawiam się nad takim biurem. W dobie pandemii to musi być bardzo dobre rozwiązanie.
loen

Post autor: loen »

Od zeszłego tygodnia korzystam z wirtualnego biura i powiem, że jestem zadowolony
em_marcin

Post autor: em_marcin »

Bardzo kusząca jest taka opcja, chociażby na próbę, żeby na własnej skórze odczuć korzyści płynące z takiego rozwiązania.
Sandra96

Post autor: Sandra96 »

Mi też się wydaje to kuszącą opcją. Widziałam że wychodzi bardzo tanio, co jeszcze bardziej mnie przekonuje :)
sykus893

Post autor: sykus893 »

Wirtualne biuro to super opcja dla każdej firmy, bo nie trzeba się bawić w siedzenie w biurze jako sekretariat tylko można zająć się faktycznie potrzebnymi rzeczami. A potrzebne rzeczy albo się robi online w domu albo jeżdżąc i załatwiając. Siedzenie w biurze do niczego nie prowadzi. Nikt za to mi nie zapłaci. Jak urzędnik skarbowy oczekuje, że ja cały rok będę siedzieć w biurze i czekać na jego wizytę to jest w błędzie.
Niech idzie do wirtualnego biura, tam przynajmniej te osoby dostają pensję za to, że tam siedzą.
lh2020
Site Admin

Post autor: lh2020 »

Urzędnicy myślą, że przedsiębiorca ma stałą pensję tylko za to, że założył firmę a tak przecież nie jest. Trzeba ostro pracować a nie siedzieć na d
barbaranosacz

Post autor: barbaranosacz »

Zawsze można przyjść do salki i popracować, nic im do tego ile czasu pracujemy. Dla mnie biuro wirtualne to świetna opcja.
Zofia

Post autor: Zofia »

Od pewnego czasu mam adres na siedzibę firmy w Warszawie i polecam nie tylko do rejestracji w KRS ale także do czynnego korzystania z możliwości jakie daje takie wirtualne biuro
lower

Post autor: lower »

zdecydowanie warto jest korzystać z wirtualnych biur
ODPOWIEDZ