wirtualne biura Warszawa VSL-System

Wirtualne biura

Na forum poruszamy kwestie wszystkich wirtualnych biur jakie znamy. Opisujemy tylko wirtualne biura z Polski. Forum ma za zadanie rekomendować lub ostrzegać przed różnymi wirtualnymi biurami. Forum przeznaczone jest dla klientów wirtualnych biur, by dzielili się swoimi opiniami w niezależny sposób.
Zatem przypomnijmy czym jest wirtualne biuro.
Definicja jest już nawet w Wikipedii i bardzo dużo przedsiębiorców w Polsce dobrze wie o co chodzi. Wirtualne biuro to lokal biurowy w centrum, na którego adresie możemy zarejestrować własną firmę. Jest to bardzo przydatne, gdyż nie chcemy mieć w domu siedziby spółki zoo. Lepiej taką siedzibę rozdzielić od miejsca zamieszkania. Siedziba w biurze wirtualnym nie może być jedynie na papierze. Musi być to realny lokal z sekretariatem, personelem, salami do spotkań. W siedzibie zawsze musi przebywać osoba mająca kontakt z zarządem spółki ( personel wirtualnego biura ). Siedziba musi oferować zaplecze techniczne do odbycia chociażby spotkań zarządu. Wirtualne biuro obsługuje także korespondencję klientów wirtualnego biura również w taki sposób, by nie trzeba było zbyt często do wirtualnego biura przychodzić.
Wontino1238

Wirtualne biura

Post autor: Wontino1238 »

Siemanko :) Wynajmowaliście kiedyś wirtualne biura? Zastanawiam się jak to wygląda w praktyce i czy serio to takie korzystne?
roldzikSTOM

Re: Wirtualne biura

Post autor: roldzikSTOM »

Ostatnio znajomy mi o tym mówił i trochę się zdziwiłem "jak to wirtualne biuro". Ogólnie myślę, że jeżeli miałbym rozpocząć teraz swoją działalność to na pewno bym postawił na takie wirtualne biuro :)
lh2020
Site Admin

Post autor: lh2020 »

Wynajmowałem w Londynie i w Goerlitz, ale uważam, że te w Warszawie np. Al. Jerozolimskie 85 lokal 21 są bardziej profesjonalne, bo te w Londynie i Goerlitz nie miały żadnych sal spotkań. Był tylko sekretariat, gdzie się szło po listy. W Londynie to biuro było zrobione z kawalerki, ale było w mega ścisłym centrum - przecznica z Regent Street.
karolbak

Post autor: karolbak »

Wirtualne biuro to super rozwiązanie. Obsługa biura odbiera Twoje przesyłki, więc nie musisz siedzieć cały czas w jednym miejscu i czekać na listonosza lub z awizem stać w kolejkach na poczcie. Informację o korespondencji otrzymasz od razu po jej odebraniu.
Jednak sam wirtualny sekretariat to nie wszystko, warto sprawdzić czy wirtualne biuro, które chcemy wynająć ma do dyspozycji sale spotkań. W takich salach można popracować, spotkać się z klientem lub omówić najważniejsze dla firmy kwestie. Al. Jerozolimskie 85 lok. 21 to tanie biuro w Warszawie, które oferuje profesjonalną obsługę za naprawdę niewielkie pieniądze.
sykus893

Post autor: sykus893 »

tanie biuro ale jakość bardzo wysoka
barbaranosacz

Post autor: barbaranosacz »

Według mnie takie biuro wirtualne jest bardzo korzystne. Nie trzeba stać w kolejkach na poczcie z emerytami, a w aktualnej sytuacji to duży plus. A w dodatku jest tanie biuro w Warszawie.
Zofia

Post autor: Zofia »

Zastanawiam się czy warto otworzyć biuro wirtualne słyszałam, że to tani adres na siedzibę mojej firmy.
karolbak

Post autor: karolbak »

Warto, korzystam już jakiś czas. Adres na siedzibę jak znalazł.
sykus893

Post autor: sykus893 »

Bardzo dobre biuro wirtualne to Mazowiecka 11 lok. 49 w Warszawie bo jest duża sala do spotkań, raz tam byłem jako gość, bardzo szybki internet w sali mają
barbaranosacz

Post autor: barbaranosacz »

Tak, Mazowiecka 11 to bardzo fajny adres, blisko do Metra Świętokrzyska lub Nowy Świat.
ODPOWIEDZ