wirtualne biura Warszawa VSL-System

Po co

Na forum poruszamy kwestie wszystkich wirtualnych biur jakie znamy. Opisujemy tylko wirtualne biura z Polski. Forum ma za zadanie rekomendować lub ostrzegać przed różnymi wirtualnymi biurami. Forum przeznaczone jest dla klientów wirtualnych biur, by dzielili się swoimi opiniami w niezależny sposób.
Zatem przypomnijmy czym jest wirtualne biuro.
Definicja jest już nawet w Wikipedii i bardzo dużo przedsiębiorców w Polsce dobrze wie o co chodzi. Wirtualne biuro to lokal biurowy w centrum, na którego adresie możemy zarejestrować własną firmę. Jest to bardzo przydatne, gdyż nie chcemy mieć w domu siedziby spółki zoo. Lepiej taką siedzibę rozdzielić od miejsca zamieszkania. Siedziba w biurze wirtualnym nie może być jedynie na papierze. Musi być to realny lokal z sekretariatem, personelem, salami do spotkań. W siedzibie zawsze musi przebywać osoba mająca kontakt z zarządem spółki ( personel wirtualnego biura ). Siedziba musi oferować zaplecze techniczne do odbycia chociażby spotkań zarządu. Wirtualne biuro obsługuje także korespondencję klientów wirtualnego biura również w taki sposób, by nie trzeba było zbyt często do wirtualnego biura przychodzić.
Grasso9
Posty: 4
Rejestracja: pn lut 08, 2021 2:34 pm

Po co

Post autor: Grasso9 »

Dlaczego firmy w ogóle korzystają z usług wirtualnych biur.
marek500
Posty: 28
Rejestracja: śr gru 16, 2020 2:06 pm

Re: Po co

Post autor: marek500 »

bo to oszczędność na kosztach sekretariatu i prestiż, gdyż z firmy krzak zarejestrowanej w domu nagle robi się firma z siedzibą w centrum Warszawy a właściciel firmy nie musi biegać na pocztę po odbiór listów
wiesiek55
Posty: 17
Rejestracja: pt sty 29, 2021 11:05 am

Re: Po co

Post autor: wiesiek55 »

Grasso9 pisze:
> Dlaczego firmy w ogóle korzystają z usług wirtualnych biur.

Jak masz firmę w domu to panie z Urzędu rano pukają do Twych drzwi a Ty stoisz w piżamie
ODPOWIEDZ