wirtualne biura Warszawa VSL-System

Startupy

Na forum poruszamy kwestie wszystkich wirtualnych biur jakie znamy. Opisujemy tylko wirtualne biura z Polski. Forum ma za zadanie rekomendować lub ostrzegać przed różnymi wirtualnymi biurami. Forum przeznaczone jest dla klientów wirtualnych biur, by dzielili się swoimi opiniami w niezależny sposób.
Zatem przypomnijmy czym jest wirtualne biuro.
Definicja jest już nawet w Wikipedii i bardzo dużo przedsiębiorców w Polsce dobrze wie o co chodzi. Wirtualne biuro to lokal biurowy w centrum, na którego adresie możemy zarejestrować własną firmę. Jest to bardzo przydatne, gdyż nie chcemy mieć w domu siedziby spółki zoo. Lepiej taką siedzibę rozdzielić od miejsca zamieszkania. Siedziba w biurze wirtualnym nie może być jedynie na papierze. Musi być to realny lokal z sekretariatem, personelem, salami do spotkań. W siedzibie zawsze musi przebywać osoba mająca kontakt z zarządem spółki ( personel wirtualnego biura ). Siedziba musi oferować zaplecze techniczne do odbycia chociażby spotkań zarządu. Wirtualne biuro obsługuje także korespondencję klientów wirtualnego biura również w taki sposób, by nie trzeba było zbyt często do wirtualnego biura przychodzić.
Blink

Startupy

Post autor: Blink »

Wątek przeznaczony dla wszystkich zaczynających biznesy lub jakieś śmiałe projekty :) Porady, wymiana informacji i doświadczeń
FajnaAnitka01

Re: Startupy

Post autor: FajnaAnitka01 »

Ostatnio widziałam jakiś raport, w którym stwierdzono że Polska jest w czołówce krajów na całym świecie gdzie otwiera się najwięcej startup'ów. Myślę, że to są dobre wiadomości dla naszego kraju :)
kipor

Post autor: kipor »

teraz niestety wszystkie start upy mają się bardzo ciężko :/
Dawciu1238

Post autor: Dawciu1238 »

To może ktoś podpowie czy wynajmuje biuro wirtualne? Zastanawiam się nad tym i nie wiem czy warto?
lh2020
Site Admin

Post autor: lh2020 »

wirtualne biuro jest właśnie najlepsze dla młodych firm i dla tych już umierających jak kiedyś biuro podróży Triada
barbaranosacz

Post autor: barbaranosacz »

Warto warto. Nie ma co się zastanawiać. Kasa mała, tanio a masz adres siedziby, obsługę korespondencji, nie stoisz na poczcie z awizem.
sykus893

Post autor: sykus893 »

adres siedziby mam wpisać do KRS czy tylko podać kontrahentom ot tak słownie ?
karolbak

Post autor: karolbak »

Dobre wirtualne biuro pozwala na podanie adresu w KRS niezależnie od pakietu. Niestety niektóre biura na to nie pozwalają, można np. umieścić adres jedynie na wizytówkach lub liczą sobie drożej za podanie adresu w rejestrze. Trzeba też pamiętać, że siedziba to nie tylko adres. Warto sprawdzić czy wirtualne biuro, z którym chcemy podpisać umowę, ma do dyspozycji sale spotkań a nie tylko pomieszczenie do odbioru naszych listów.
Zofia

Post autor: Zofia »

Mam siedzibę firmy w warszawskim biurze wirtualnym i mam wirtualny adres do KRS, jestem bardzo zadowolona takim rozwiązaniem, polecam.
sykus893

Post autor: sykus893 »

ale taki wirtualny adres to upoważnia do zajęcia fizycznie biura tak ?
ODPOWIEDZ