wirtualne biura Warszawa VSL-System

Meble w biurze

Na forum poruszamy kwestie wszystkich wirtualnych biur jakie znamy. Opisujemy tylko wirtualne biura z Polski. Forum ma za zadanie rekomendować lub ostrzegać przed różnymi wirtualnymi biurami. Forum przeznaczone jest dla klientów wirtualnych biur, by dzielili się swoimi opiniami w niezależny sposób.
Zatem przypomnijmy czym jest wirtualne biuro.
Definicja jest już nawet w Wikipedii i bardzo dużo przedsiębiorców w Polsce dobrze wie o co chodzi. Wirtualne biuro to lokal biurowy w centrum, na którego adresie możemy zarejestrować własną firmę. Jest to bardzo przydatne, gdyż nie chcemy mieć w domu siedziby spółki zoo. Lepiej taką siedzibę rozdzielić od miejsca zamieszkania. Siedziba w biurze wirtualnym nie może być jedynie na papierze. Musi być to realny lokal z sekretariatem, personelem, salami do spotkań. W siedzibie zawsze musi przebywać osoba mająca kontakt z zarządem spółki ( personel wirtualnego biura ). Siedziba musi oferować zaplecze techniczne do odbycia chociażby spotkań zarządu. Wirtualne biuro obsługuje także korespondencję klientów wirtualnego biura również w taki sposób, by nie trzeba było zbyt często do wirtualnego biura przychodzić.
Grasso9
Posty: 4
Rejestracja: pn lut 08, 2021 2:34 pm

Meble w biurze

Post autor: Grasso9 »

Jakie meble kupiliście do biura?
Cykriew66
Posty: 4
Rejestracja: pn lut 08, 2021 4:16 pm

Re: Meble w biurze

Post autor: Cykriew66 »

Ja kupiłem kilka biurek, szafy, komody i różne inne.
marek500
Posty: 28
Rejestracja: śr gru 16, 2020 2:06 pm

Re: Meble w biurze

Post autor: marek500 »

To są koszty, lepiej mieć siedzibę w biurze wirtualnym a pieniądze przeznaczone na wyposażenie biura zainwestować w akcje.
wiesiek55
Posty: 17
Rejestracja: pt sty 29, 2021 11:05 am

Re: Meble w biurze

Post autor: wiesiek55 »

marek500 pisze:
> To są koszty, lepiej mieć siedzibę w biurze wirtualnym a pieniądze
> przeznaczone na wyposażenie biura zainwestować w akcje.

Dokładnie jak kolega wyżej napisał.
Kiedyś miałem biuro trzeba było meble kupić to tamto, teraz mam problem z głowy jak mam biuro wirtualne i to w ścisłym centrum
lh2020
Site Admin
Posty: 53
Rejestracja: wt paź 20, 2020 9:03 am

Re: Meble w biurze

Post autor: lh2020 »

Najlepsze są właśnie biura wirtualne w ścisłym centrum a nie na obrzeżach. Adres z centrum, szczególnie z centrum Warszawy, budzi respekt u kontrahentów oraz na stacjach paliw, gdzie biorę faktury. Czasami są to stacje paliw w małych miejscowościach i widać, że ci ludzie zazdroszczą mi firmy z centrum Warszawy.
marek500
Posty: 28
Rejestracja: śr gru 16, 2020 2:06 pm

Re: Meble w biurze

Post autor: marek500 »

tak, poza tym centrum Warszawy Śródmieście robi wrażenie. Teraz jest cała masa wysokich biurowców, nie tylko Varso Tower, ale różne inne. Warszawa w końcu wygląda na miasto europejskie.
ODPOWIEDZ